Koho najdete v kapele IdeaFatte?

Když se řekne kapela, je více než jasné, že se nejedná jenom o jednoho člověka, ale většinou se jedná hned o více lidí. A to platí i v případě, kdy je tou kapelou, o které mluvíme, skupina IdeaFatte. Pokud vás zajímá, kdo jsou její členové, podívejme se na ně.

MC Idea

První osoba, která je zasvěceným rozhodně známá. I když ve své době se jednalo o osobu s poměrně nízkým věkem, jasně se ukázalo, že to nikomu vůbec nevadí. MC Idea byl totiž považován za jednoho z velmi známých freestylerů, a to nikoliv jenom na místní zlínské scéně. Právě jeho úspěchy jasně znamenaly, že je mohla poměrně dobře zažívat i celá kapela, které i díky tomuto jménu poukazovala na kvalitu.

Dj Fatte

I o této osobě z kapely IdeaFatte můžeme říci několik skutečně zajímavých věcí a informací. O jaká fakta se jedná? Primárně o to, že ani on nebyl jak na zlínské, tak i tuzemské scéně zase až tak nováčkem, je to hlavně proto, že působil v kapele De Fuck To, která byla ve své době skutečně známou a tak bylo možné říci i to, že i on patřil mezi špičku. Stejně jako v předchozím případě bylo jasné, že je to pro kapelu IdeaFatte dobrý základ.

DJ Aka

I když ten nebyl v kapele od samotného počátku, rozhodně to neznamená, že by pro ni neměl přínos. Přišel až po pár měsících, ale i on ukazoval, že pro ni rozhodně bude mít přínos. Toto bylo také potvrzeno v minulosti, jelikož byl vicemistr ITF CZ 2006 Advancement Class a také vicemistr IDA CZ 2006 Technical Category.

Zajímaví hosté

Kapela si pochopitelně zvala na natáčení svých desek a singlů i různé zajímavé hosty, které můžeme také ke kapele připojit. O jaké šlo? Třeba Zverina, stejně jako to byl známý DJ Mike trafik a jiné zvučné osobnosti tuzemské scény. Jejich spojení s kapelou tedy jasně ukazuje na to, že ta se mohla primárně už na svém začátku pyšnit tím, že bude kvalitní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *